İletişim
MERKEZ ve KİTAPKAHVE PERAKENDE SATIŞ
YAZIŞMA ADRESİ

Alayköşkü Cad. No: 5 Cağaloğlu / İstanbul Tel: 0212 511 24 24
Faks: 0212 512 40 00 P.K. 50 Sirkeci / İstanbul

Gps: 41.010066,28.976687

Genel İletişim  
Genel timas@timas.com.tr
Satış satis@timas.com.tr
Halkla İlişkiler halklailiskiler@timas.com.tr
Medya İletişim medya@timas.com.tr
İnsan Kaynakları insankaynaklari@timas.com.tr
Bilgi-İşlem bilgiislem@timas.com.tr
Elektronik kitap çalışmaları için dijital@timas.com.tr

Timaş Kültür Yayınları Grubu  
Kitap Çalışmanızın Değerlendirilmesi İçin editor@timas.com.tr

Bölge Müşteri Temsilcileri  
Bölge Mail
Merkez Satış Temsilcisi merkez@timas.com.tr
İstanbul Avrupa istanbulavrupa@timas.com.tr
İstanbul Anadolu istanbulanadolu@timas.com.tr
İç Anadolu icanadolu@timas.com.tr
Ege ege@timas.com.tr
İç Ege icege@timas.com.tr
Güneydoğu guneydogu@timas.com.tr
Akdeniz Bölgesi akdeniz@timas.com.tr
Trakya trakya@timas.com.tr
Doğu Karadeniz dogukaradeniz@timas.com.tr
Batı Karadeniz batikaradeniz@timas.com.tr
Ankara ankara@timas.com.tr
Babıâli babiali@timas.com.tr
Dağıtıcı ve Zincir Mağazalar dagiticizincir@timas.com.tr
Kitap Kahve kitapkahve@timas.com.tr

Okul Grubu Satış Temsilcileri  
Bölge Mail
Merkez merkezokul@timas.com.tr
İstanbul istanbulokul@timas.com.tr
Ankara ankaraokul@timas.com.tr
Akdeniz akdenizokul@timas.com.tr
Grubuna Katıl
Takip Et
© 2014 TİMAŞ YAYINLARI
tasarım primeart