skip to Main Content
Çuvallama Sanatı

Çuvallama Sanatı

Dr. Faruk Öndağ, yıllardır sahada edindiği tecrübe ile hata yapma hakkımızın hep saklı olduğunu söylüyor bizlere.Çünkü çuvallamak, hayatta başarıyı yakalamak ve hedeflerimize ulaşmakta bize epey yardımcı olacaktır. Yeter ki biz yürüdüğümüz yoldan en küçük bir yanlışta vazgeçmeyelim.

Bu kitapta,hayatta ciddi başarılar elde etmiş, mevki ve makam sahibi olmuş, liderlik yapan, yerine göre inanılmaz paralar kazanmış onlarca insanın hatırası da yer alıyor. Şu anda zirvede olan bu insanların, geçmişte nasıl saçma sapan hatalar yaptıklarını, hayatlarının bir dönemlerinde nasıl da çuvalladıklarını görerek bol bol gülümseyeceksiniz.

Başarılı olmak istiyorsanız, çuvallamaktan korkmayın!

Çuvallama Sanatı

Kitaptan Alıntılar

Mükemmeliyetçilik çok tehlikeli bir hastalıktır. Bu acımasız canavar sadece kişiyi değil, kişinin çevresindeki en yakınlarını da amansız pençesine alır ve adeta dünyasını karartır.
***
İnsan yaratılışı gereği kusursuz, hatasız bir canlı olmadığı gibi, tam tersine, en birincil özelliklerinden birisi de bolca saçmalayıp çuvallamasıdır.
***
Hiç kimse bir insanın iş veya okul hayatında çuvallama, saçmalama, hata yapma özgürlüğüne dokunmamalı. Çünkü hayat sadece siyah ve beyazdan ibaret değil, aslında ara renkleri ile güzeldir.

Satış Noktaları

Back To Top