skip to Main Content
İlma IV – Son Savaş

İlma IV – Son Savaş

Kimliğini gizleyerek Yol İşareti’ni takip eden Son Nişanlı Tar ve bu zorlu yolda onu yalnız bırakmayan arkadaşları…

Dünya en büyük sınavını verirken insanoğlunun kazanmaması için Lanetli Duvar’ı yıkan Kahin Şif ve önüne çıkan her soluğu kesen lanetliler…

Tar iyi ve kötünün savaşında en büyük mücadelesini veriyor. Hata yapamaz, gecikemez, vazgeçemez.

Dünyayı kurtarmak için birlik olma vakti!

A. S. Durmaz’ın kaleminden Türkiye’nin çok beğenilen ilk epik fantastik roman dizisinin dördüncü kitabı; İLMA Son Savaş‘la macera sona eriyor.

İlma IV – Son Savaş

Kitaptan Alıntılar

"Dostlarım!” dedi Tar kararlılıkla salonun ortasına doğru ilerleyerek “Yol göründü! HU’nun izniyle bu kutlu yolculuk için yola koyulacağız. Kudretli HU yardımcımız olsun!”
"Ben ya da bir başkası bu davadan, bu yoldan daha önemli değildir. Hiçbir şey seni bu yoldan alıkoymamalı, yolunu değiştirmeye neden olmamalı!"
Yeni bir savaş kapıda! Kâhin Şif Lanetli Duvar’ın ikinci kapısını açtı ve gri ırk denilen Kümetlerden ve Birniean ırkından dışarıya çıkardığı binlerce lanetli ve şerliyle ordusunun eksikliklerini tamamladı. Çok yakın bir zamanda harekete geçeceğini tahmin ediyoruz.”
"Düşmanını şaşırtacak yeni savaş planını göstermek için sabırsızlanıyordu artık. Yola koyulmak için odadaki eşyalarını toplarken gözlerinin önüne düşmanlarının planını öğrendiklerinde yüzlerinin alacağı o korku ve endişeyle karışık şaşkınlık hali geldi. O anın verdiği hazla gözleri ışıldadı ve tatmin olmuş bir haleti ruhiyeyle odandan hızla çıktı."
"Vakit geçmişin bağına girme vakti değildir,” dedi Bilge SA. “Vakit geleceğin tarlasını sürme vaktidir. Hakikat ortadadır. Rahat olunuz.”

Satış Noktaları

Back To Top