skip to Main Content

1994 tarihinde Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş, 1995-1998 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji enstitüsünde Viral Hepatitler alanında master programına katılmış, “Behçet Hastalarında Hepatit G Virüsü” konulu tezi yapmıştır. 
2001-2007 tarihleri arasında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Ruh Sağlığı ABD’da Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları üzerine eğitim almış ve “Erken Çocukluk Envanteri-4: Ebeveyn Formu Geçerlik Güvenirlik Çalışması ve Toplum ve Klinik Örneklemde 3-5 yaş çocuklarda Ruhsal Hastalık Sıklığı” konulu tez ile uzmanlık almıştır. 
Çocuk psikiyatrisi alanında uzmanlık aldıktan sonra 1,5 yıl Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde, 1,5 yıl Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde, 2 yıl Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Çocuk ve Ergen Psikiyatristi olarak çalışmıştır.
2012 yılından bu yana Hasan Kalyoncu Üniversitesi Psikoloji Bölümünde öğretim üyesi ve 2009 yılından bu yana Güneş Çocuk Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim’de uzman olarak çalışmaktadır.  
2015 yılında doçent unvanı almıştır. 


 


Yazarın Kitapları

Back To Top